Castlevania Advance Collection. Pakiet klasyków został oceniony w Australii

Gry
912V
Castlevania Advance Collection. Pakiet klasyków został oceniony w Australii
Igor Chrzanowski | 19.06.2021, 11:50

Konami powróciło do tworzenia konsolowych gier na dobre, ale póki co skupia się najpierw na wypuszczaniu kilku swoich starszych klasyków w odświeżonej formie, po które na pewno sięgną starsi wyjadacze. Tym razem padło na kolejne odsłony Castlevanii.

Castlevania jest jedną z najważniejszych marek w całym portfolio Konami i jedną z tych serii, dzięki której japoński wydawca miał swego czasu status absolutnej legendy. Teraz na nowe przygody w mrocznym świecie przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać, ale na otarcie łez dostaniemy prawdziwy rarytas dla wieloletnich miłośników serii!

Po świetnej paczce , Konami pracuje w pocie czoła nad Castlevania Advance Collection, o którego istnieniu dowiedzieliśmy się dzięki australijskiej agencji klasyfikującej wiekowo zawartość gier komputerowych. To właśnie w ich bazie pojawiła się wspomniana kolekcja z oceną M, czyli dla osób dojrzałych z adnotacjami do "przemocy w stylu fantasy".

Niestety nie ujawniono na jakich platformach ukaże się zestaw, ale możemy się domyślać, że docelowymi platformami są PS4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch. Pakiet będzie zapewne zawierał wszystkie trzy gry z cyklu Castlevania wydane na konsolę Game Boy Advance. 

Źródło: własne

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper