Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.06.2021 09:30
Cyberpunk 2077 kreator postaci
1278V

Cyberpunk 2077 a kreator postaci. Gracze spędzili tysiące godzin na tworzeniu V

Choć o najnowszej pozycji od CD Projekt RED można powiedzieć wiele złego, to trzeba docenić ich kreator postaci, który pozwalał na naprawdę wiele zmian i zabawę nawet najmniejszymi detalami.

W ostatnich dniach znów zrobiło się całkiem głośno o Cyberpunk 2077. Wszystko za sprawą nowej aktualizacji, okraszonej liczbą 1.23, która przyniosła całkiem sporo poprawek. Co więcej, kilka dni temu gra wreszcie wróciła na PlayStation Store, co oznacza, ze tytuł od CD Projekt RED ponownie nabyć można drogą cyfrową - na przykład na konsole, które nie posiadają napędu.

I to bardzo dobrze, albowiem w minionych tygodniach nie było wiele pozytywnych wiadomości związanych z tym tytułem. Jedynymi miłymi aspektami, o jakich mogliśmy pisać w kwestii Cyberpunku 2077, były statystyki, którymi dzielili się twórcy. Te pokazywały, jak ogromnym fenomenem była gra i jak wielu ludzi zdecydowało się w nią zagrać. Wczoraj wieczorem dostaliśmy kolejną ciekawą liczbę.

Okazuje się bowiem, że gracze spędzili ponad 6,36 milionów godzin w kreatorze postaci. W ramach ciekawostki prowadzący profile w mediach społecznościowych dodali, że daje to 13 razy więcej czasu, niż cyfrowy konstrukt Johnny'ego Silverhanda przebywał w Relicu! W dokładnym przeliczeniu, daje to około 265 tysięcy dni i około 726 lat! Nieźle, prawda?

Źródło: https://twitter.com/CyberpunkGame/

Tagi: CD Projekt cd projekt red Cyberpunk 2077