Iza Łęcka Iza Łęcka 18.06.2021 13:54
Psychonauts 2
528V

Psychonauts 2 zbliża się do premiery. Tim Schafer podsumowuje informacje o grze

Microsoft przygotowuje graczy na serię produkcji, które w 2021 roku zadebiutują między innymi na Xboksach oraz zasilą bibliotekę Xbox Game Pass. Na liście jest wyczekiwany od dawna Psychonauts 2, z którego nowe ujęcia zostały przedstawione na najświeższym materiale.

Psychonauts 2 trafi na rynek 25 sierpnia, dzięki czemu fani Double Fine Productions otrzymają możliwość zapoznania się z rozwijaną od wielu lat produkcją. By nieco uporządkować wiadomości dotyczące pozycji, Tim Schafer zawitał na dodatkowej konferencji Microsoftu, gdzie miał okazję przedstawić nowe ujęcia z gry.

Doświadczony deweloper zdradza szereg szczegółów z produkcji, opowiada o wcześniej ujawnionych mechanikach i pozwala sprawdzić, jak wygląda ostateczna wersja tytuły. Na filmie zobaczycie wiele zwariowanych miejscówek.

Psychonauts 2 będzie pierwszą grą Double Fine Productions wydaną przez Xbox Game Studios i najprawdopodobniej ostatnią, która zadebiutuje na PlayStation 4. Możemy przypuszczać, że Tim Schafer już rozwija koncepcję nowej pozycji, lecz oficjalnie studio skupia się wyłącznie na promocji nadciągającej przygody Raza.

Platformówka Double Fine Productions zapowiada się na znakomite wzmocnienie katalogu Xbox Game Pass – Microsoft systematycznie promuje pozycję, która stanowi jedną z najważniejszych premier następnych miesięcy dla amerykańskiej korporacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Double Fine Productions Psychonauts 2