Iza Łęcka Iza Łęcka 18.06.2021 12:49
It Takes Two
489V

It Takes Two z dużym sukcesem. Hazelight ma powody do świętowania

Nastawiona na kooperację przygoda rozstającego się małżeństwa odniosła spory sukces. Pomimo nietypowych rozwiązań It Takes Two osiąga kolejny kamień milowy, a deweloperzy odpowiedzialni za pozycję mogą świętować. To również bardzo dobra wiadomość dla fanów twórczości Josefa Faresa.

It Takes Two to kolejny sukces Hazelight, które w ciągu ostatnich lat kreuje się na lidera kooperacyjnych produkcji. Studio stawia na gry, jakich nie można ukończyć w pojedynkę, nie oferuje komfortowego wyszukiwania towarzyszy zabawy, lecz pomimo tych specyficznych warunków, stworzone przez twórców propozycje cieszą się dużym zainteresowaniem.

Deweloperzy potwierdzili, że It Takes Two osiągnęło już 2 mln sprzedanych egzemplarzy, co stanowi naprawdę dobry wynik, jeżeli weźmiemy pod uwagę potencjalną liczbę odbiorców – nie każdy preferuje gameplay nastawiony wyłącznie na współpracę.

Josef Fares pracuje już nad kolejnym tytułem, który najpewniej i tym razem skupi się na kooperacyjnej rozgrywce. Jak widać wizja szefa Hazelight przynosi pożądane efekty, co może go skłonić do realizacji następnych szalonych pomysłów i nieoczekiwanych rozwiązań. Czy jednak uda się przebić historię o gadającej książce o miłości, która pomaga w odbudowaniu związku pary zamienionej w małe laleczki? Na pewno będziemy obserwować dalsze poczynania studia.

Sprawdźcie naszą recenzję i poradnik do It Takes Two.

Źródło: Twitter: HazelightGames

Tagi: Electronic Arts Hazelight It Takes Two