It Takes Two - poradnik i solucja do gry. Opis przejścia, zagadki, łamigłówki, mechaniki, porady, pytania - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

It Takes Two - poradnik i solucja do gry. Opis przejścia, zagadki, łamigłówki, mechaniki, porady, pytania

It Takes Two - poradnik i solucja do gry. Opis przejścia, zagadki, łamigłówki, mechaniki, porady, pytania

Mateusz Wróbel | 31.03.2021, 19:10

W poniższym poradniku do It Takes Two znajdziesz kompletny opis przejścia gry wraz z dokładnym opisaniem wszystkich łamigłówek, których rozwiązanie może nie być takie proste, jak na pierwszy rzut oka się wydaje. Zapraszam do rozwinięcia!

Witajcie w poradniku do It Takes Two! W końcu fani kooperacyjnych produkcji wrzucających dwóch graczy do jednego świata, w którym wspólnymi siłami muszą stawić czoła niebezpieczeństwu, jak i wielu zagadkom, otrzymali coś konkretnego. Omawiany dzisiaj tytuł opowiada o losach dwóch bohaterów, Cody i May, którzy przez ostatnie działania swojej córki są zmuszeni przebrnąć przez kolorowe, kreatywne lokacje, aby wrócić do swojej normalnej postaci. Zbędnie nie przedłużając, zapraszam do spisu treści!


Pragnę zaznaczyć, że poradnik powstał na bazie wersji na PS5. Oznacza to, że będę często wspominał w swoim przejściu o przyciskach z kontrolera DualSense odpowiadających za daną czynność, a nie kontrolerze do XSX, tak jak miało to miejsce w niektórych poprzednich moich pracach.

Warto wspomnieć, że do głównej strony poradnika wrócicie klikając podświetlony na żółto-złoty kolor napis nad spisem treści materiału.

Wszelkie błędy proszę zgłaszać za pomocą kafelka znajdującego się na dole materiału, po prawej stronie: "Zgłoś błąd". Dzięki temu szybko je zauważę i wprowadzę wymagane poprawki.


It Takes Two poradnik - podstawy i pytania

It Takes Two solucja - pełny opis przejścia gry

Rozdział 1 (Szopa):

Rozdział 2 (Drzewo):

Rozdział 3 (Pokój Rose):

Rozdział 4 (Zegar z kukułką):

Rozdział 5 (Kula śnieżna):

Rozdział 6 (Ogród):

Rozdział 7 (Strych):

It Takes Two poradnik - bossowie/trudniejsi przeciwnicy (jak pokonać?)

It Takes Two poradnik - wszystkie mini-gry (jak je odnaleźć?)

PODSTAWY I PYTANIA

ROZDZIAŁ 1

ROZDZIAŁ 2

ROZDZIAŁ 3

ROZDZIAŁ 4

ROZDZIAŁ 5

ROZDZIAŁ 6

ROZDZIAŁ 7

BOSSOWIE

MINI-GRY

Źródło: własne

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

cropper