Iza Łęcka Iza Łęcka 18.06.2021 07:00
Cyberpunk 2077 V
3476V

Cyberpunk 2077 i test płynności animacji po patchu 1.23. Gra w niektórych sytuacjach działa znacznie lepiej

CD Projekt RED przygotowuje się do powrotu Cyberpunka 2077 na PlayStation Store i wydał nową aktualizację. Jak mogliśmy się spodziewać, w poszczególnych momentach pozycja działa płynniej, co mogło mieć znaczenie dla Sony.

W przyszłym tygodniu na PlayStation Store ponownie znajdzie się Cyberpunk 2077. Tytuł został usunięty przez Japończyków z cyfrowego katalogu w grudniu zeszłego roku i od tego czasu deweloperzy pracowali nad doprowadzeniem gry do jakości akceptowalnej przez producenta konsol marki PlayStation. Droga należała do wyboistych, jednak już wkrótce zainteresowani gracze otrzymają możliwość zakupu cyfrowej wersji produkcji na PS4 i PS5.

Pomimo zmiany decyzji, Sony wydało oświadczenie, w którym podkreśla, że nadal nie zaleca rozgrywki w Cyberpunka 2077 na PlayStation 4. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie wybranie PlayStation 4 Pro lub PlayStation 5. Nie jest żadną niespodzianką, że pierwsze PS4 nie zachwyca wydajnością, a uruchomiona na urządzeniu przygoda stworzona przez CD Projekt RED nie oferowała należytej jakości.

Obecnie możemy sprawdzić, jak prezentuje się Cyberpunk 2077 po wczorajszym patchu na różnych konsolach. Nadal nie ma mowy o „solidnych 30 fps”, jednak w wielu momentach gra działa lepiej – możemy przypuszczać, że Sony miało okazję sprawdzać tytuł po najnowszej łatce.

Czy patch 1.23 skłonił Was do zapoznania się z Cyberpunkiem na konsolach?

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077