Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2021 20:17
Battlefield 2042
1405V

Battlefield 2042 ma zapewnić zupełnie nowe doświadczenie. DICE pokazuje grę i ujawnia konkrety

DICE chętnie promuje Battlefield 2042 na wydarzeniach Microsoftu i podczas Xbox Games Showcase Extended mogliśmy ponownie spojrzeć na grę. Daniel Berlin właśnie pojawił się na prezentacji i podsumował informacje dotyczące strzelanki.

Battlefield 2042 jest zdecydowanie jedną z najciekawszych gier, które w następnych miesiącach trafią na konsole dwóch generacji oraz PC. DICE coraz śmielej opowiada o produkcji (wczoraj poznaliśmy szczegółowe tło fabularne), ale możemy również spojrzeć na kolejne fragmenty propozycję.

Na Xbox Games Showcase Extended pojawił się Daniel Berlin, który postanowił podsumować ujawnione wcześniej szczegóły. Przedstawiciel DICE podkreśla, że w Battlefield 2042 otrzymamy zupełnie nowe wrażenia, ponieważ na jednej mapie pojawi się aż 128 graczy. Twórcy w ten sposób podkręcają doświadczenie, a podczas rozgrywki będziemy uczestniczyć w gigantycznych bitwach.

W Battlefield 2042 pojawią się jeszcze wspomniane wcześniej „momenty”, które znacząco zmienią sytuację na mapach i pozwolą nam uczestniczyć w zaskakujących wydarzeniach. Shooter ma prezentować zupełnie nową jakość rozgrywki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Battlefield 2042 DICE Electronic Arts