Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2021 17:48
Photo Mode w Ratchet & Clank: Rift Apart
696V

Ratchet & Clank: Rift Apart pokazuje kapitalne możliwości Photo Mode. Insomniac Games zachęca do zabawy

Twórcy Ratchet & Clank: Rift Apart zachęcają graczy do spędzania wolnego czasu w trybie Photo Mode. Zainteresowani otrzymają znakomite narzędzia, dzięki którym fani fotografii wykonają piękne zdjęcia. Zobaczcie pokazówkę specjalnego trybu.

Photo Mode jest standardem w wielu grach, a Insomniac Games już za sprawą Spider-Mana pokazało, że chętnie oddaje w ręce graczy rozbudowane narzędzia. Nie inaczej jest w przypadku Ratchet & Clank: Rift Apart i deweloperzy postanowili zaprezentować szerokie możliwości przygotowanych narzędzi.

W Ratchet & Clank: Rift Apart możemy nie tylko zamrozić scenę, ale następnie warto odpowiednio ustawić kadr, zadbać o dobre światło, można w wolnej chwili wrzucić na ekran jeden z trybów, by w ostateczności nawet zmienić wyraz twarzy bohatera.

Opcji jak zawsze jest bardzo dużo, a Insomniac Games zachęca do zabawy. Gracze mogą wrzucać w media społecznościowe fotki z odpowiednim oznaczeniem (@InsomniacGames + #RatchetPS5), a twórcy będą mogli dostrzec Wasze prace. Możemy podejrzewać, że studio najciekawsze prace społeczności wykorzysta i będzie je promować w swoich kanałach.

Mieliście już okazję zagrać w Ratchet & Clank: Rift Apart? Przeczytajcie naszą recenzję.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/06/17/a-closer-look-at-ratchet-clank-rift-aparts-photo-mode-plus-developer-tips/

Tagi: Insomniac Games Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment