Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2021 17:28
3 gry za darmo - Epic Games x GOG
2651V

3 gry za darmo. Gracze mogą szykować się na kolejne historie

Siadajcie wygodnie i pobierajcie kolejne gry. Epic Games oraz GOG rozdają następne produkcje, a jednocześnie pojawiła się zapowiedź kolejnych darmowych tytułów. W przeciągu siedmiu dni pobierzemy aż pięć pozycji.

W zeszłym tygodniu Epic Games proponowało graczom Control. Kapitalna produkcja Remedy Entertainment nie jest już dostępna, ale zainteresowani mogą pobrać dwie kolejne pozycje – tym razem firma oferuje kooperacyjny hit oraz platformowy shooter z elementami rogala. Dwie gry pobierzecie za darmo:

Jeśli nadal nie mieliście okazji zagrać w Overcooked! 2, to musicie szybko naprawić ten błąd. To jedna z ciekawych kooperacyjnych propozycji, która zapewnia mnóstwo frajdy – pod warunkiem, że macie przy sobie odpowiedniego partnera. Gra zyskuje przy większej ekipie, więc zachęcam do sprawdzenia przygody z większą liczbą znajomych.

Epic Games potwierdziło również, że w następnym tygodniu otrzymamy za darmo Horizon Chase Turbo oraz Sonic Mania. Tytuł wydany przez Segę trafił na rynek w 2017 roku i osiągnął wysokie oceny – 84-86%.

To jednak nie koniec, ponieważ GOG aktualnie oferuje Absolute Drift Zen Edition – grę możecie wrzucić za darmo do swojej biblioteki do 19 czerwca (godzina 15:00).

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games
https://www.gog.com/

Tagi: epic games gog promocja