Iza Łęcka Iza Łęcka 17.06.2021 12:05
Call of Duty: Warzone i 120 fps na PS5
1403V

Call of Duty Warzone w 120 fps na PS5. Twórcy zrobili graczom niespodziankę

Call of Duty Warzone już od kilku miesięcy działa na Xboksach Series X|S w 120 klatkach na sekundę, natomiast obecnie również gracze z PlayStation 5 doświadczą wskazanej płynności animacji. Najnowsza aktualizacja gry trafiła na serwery.

Już kilka dni temu wspominaliśmy o nowościach przygotowanych przez twórców Call of Duty Warzone z okazji startu 4. sezonu starć, jednak deweloperzy nie wspomnieli o pracach nad zwiększeniem płynności rozgrywki na PlayStation 5. Opublikowany patch notes zawiera niezwykle pozytywną wiadomość.

Dla sympatyków strzelania, którzy spędzają sporo czasu na serwerach Call of Duty: Warzone i pragną cieszyć się jak najlepszym doświadczeniem na konsoli Sony, ogłoszenie jest niewątpliwie sporą gratką. Trzeba jednak zauważyć, że dotychczas deweloperzy tłumaczyli, iż zaoferowanie 120 klatek na sekundę w grach z PS4 dostępnych na PS5 nie jest łatwe. Najlepszym proponowanym rozwiązaniem było stworzenie dedykowanych wersji na nową generację Japończyków.

Możemy oczekiwać, że w przyszłości zestawienie produkcji wykorzystujących dodatkową moc konsoli Sony będzie systematycznie się zwiększać, a gracze częściej doświadczą rozgrywki w 120 klatkach na sekundę.

Źródło: Twitter: charlieINTEL

Tagi: Activision Call of Duty Call of Duty: Warzone Infinity Ward