Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2021 20:29
Call of Duty na Summer Game Fest 2021
577V

Call of Duty Warzone otrzyma sporo nowości. 4. sezon na zwiastunie

W następnych dniach podobno nie zobaczymy nowej odsłony serii Call of Duty, ale nie możemy zapomnieć o Call of Duty Warzone i Call of Duty: Black Ops Cold War. Obie gry już wkrótce otrzymają nową zawartość i podczas Summer Game Fest 2021 przedstawiono nadciągające atrakcje.

W 2021 roku będziemy świadkami bardzo ciekawego starcia – EA ujawniło już Battlefield 2042, a w niedalekiej przyszłości Activision musi wyciągnąć z kapelusza Call of Duty 2021. Pojawiają się pierwsze przecieki dotyczące nowego COD-a, jednak przynajmniej aktualnie wydawca oraz deweloperzy skupiają się na wcześniej zaoferowanych shooterach.

Call of Duty Warzone i Call of Duty: Black Ops Cold War otrzymają nowości, a podczas Summer Game Fest 2021 możemy sprawdzić propozycje przygotowane dla entuzjastów tego IP. Jedno jest pewne – w następnych tygodniach nie będziemy się nudzić.

Call of Duty na Summer Game Fest 2021

17 czerwca odbędzie się premiera czwartego sezonu rozgrywek w Call of Duty Warzone i Call of Duty: Black Ops Cold War. Gracze mogą liczyć na nowe mapy, kolejnych operatorów i mnóstwo przyjemnego strzelania.

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward