Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2021 18:10
F1 2021
2114V

Xbox Game Pass otrzyma kolejną grę na premierę. Wyciekła nowa produkcja przygotowana przez Microsoft

W ostatnich dniach poznaliśmy szereg gier zmierzających do Xbox Game Pass, ale to nie koniec pozytywnych informacji. Do katalogu amerykańskiej usługi już wkrótce zawędruje Space Jam: A New Legacy - The Game.

Microsoft na ostatniej konferencji zapowiedział masę gier zmierzających do Xbox Game Pass, ale możemy mieć pewność, że amerykańska korporacja ma kilka asów w rękawie, którymi chce w następnych tygodniach rozszerzyć katalog usługi.

Amerykański producent już wkrótce powinien szczegółowo przedstawić Space Jam: A New Legacy - The Game, ponieważ właśnie ta pozycja w dniu premiery trafi do Xbox Game Pass. Informacje o grze pojawiły się już w sklepie amerykańskiej korporacji, ale tak naprawdę tytuł nie został szczegółowo zaprezentowany.

Space Jam: A New Legacy - The Game to brawler przygotowany przez studio Digital Eclipse. W grudniu 2020 roku Microsoft zaprosił fanów Xboksa do stworzenia koncepcji gry i najlepsza propozycja miała zostać przeniesiona na Xboksy – właśnie tak narodziła się produkcja, która wyląduje w Xbox Game Pass.

Poniżej możecie sprawdzić kilka zrzutów z Space Jam: A New Legacy - The Game, które pokazują, że może to być przyjemna propozycja na dla fanów „Kosmicznego Meczu”.

Space Jam A New Legacy The Game - 1

Space Jam A New Legacy The Game - 2

Space Jam A New Legacy The Game - 3

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/space-jam-a-new-legacy-the-game/9n9hw342bz2x?activetab=pivot:overviewtab

Tagi: Codemasters Electronic Arts F1 2021