Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2020 18:41
Xbox x Kosmiczny mecz: Nowe dziedzictwo
1043V

Kosmiczny mecz otrzyma swoją grę. Xbox zaprasza graczy do wymyślenia produkcji

W przyszłym roku odbędzie się premiera drugiej części „Kosmicznego meczu”, więc Xbox, LeBron James oraz Królik Bugs zapraszają graczy na konkurs. Fani mogą zaproponować propozycję rozgrywki, która zostanie zrealizowana i produkcja trafi do Xbox Game Pass.

„Kosmiczny mecz: Nowe dziedzictwo” wyląduje w wybranych kinach oraz na HBO Max w lipcu przyszłego roku, ale najwidoczniej już teraz rozpoczęła się konkretna kampania promocyjna filmu. Microsoft zaprosił właśnie graczy na specjalne wydarzenie, podczas którego zainteresowani mogą pomóc w zrealizowaniu gry wideo.

W Xbox Game Pass zadebiutuje zręcznościowa produkcja na podstawie „Kosmicznego mecz: Nowe dziedzictwo” i właśnie fani marki Xbox mogą zaproponować ciekawe pomysły, które następnie zostaną zrealizowane i trafią do pełnej wersji gry.
Nie będzie to największy tytuł z usługi amerykańskiej korporacji w 2021 roku, ale na pewno ciekawa przygoda dla graczy, którym uda się załapać. Na poniższym materiale zobaczycie małą prezentację rozgrywki.

Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie na portalu Xboksa. Jeśli jesteście klientami Xbox Game Pass, to sprawdźcie również najnowsze produkcje, które zostaną dodane do usługi w najbliższych dniach.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/12/14/space-jam-a-new-legacy-xbox-video-game/

Tagi: kosmiczny mecz Kosmiczny mecz: Nowe dziedzictwo Xbox Xbox game pas