Iza Łęcka Iza Łęcka 16.06.2021 08:55
Mero Exodus PS5
2163V

Nowe gry na PS5 i PS4 z tego tygodnia to powroty znanych produkcji. Sony przedstawia tytuły

Po bardzo obiecujących tygodniach, na liście produkcji debiutujących na PlayStation Store nie znajdziecie mocnych, ekskluzywnych gier przygotowanych z myślą o PS4 i PS5. Tym razem w zestawieniu królują ulepszone wersje znanych historii.

W ostatnich tygodniach na PlayStation Store trafiły takie pozycje jak Ratchet & Clank: Rift Apart, Final Fantasy VII Remake Intergrade czy też Guilty Gear Strive, jednak w ciągu najbliższych dni społeczność PlayStation musi zadowolić się nieco innymi nowościami.

Redakcja PlayStation Access przedstawiła zestawienie gier debiutujących w tym tygodniu, które zasługują na zainteresowanie sympatyków konsolowej rozgrywki. Pracownicy Sony polecają – darmowe ulepszenie do Metro Exodus, aktualizację Elder Scrolls Online, nowości związane z serią Resident Evil w Dead By Daylight oraz demo Stranger Of Paradise: Final Fantasy Origin, które po perturbacjach może być już testowane przez posiadaczy PS5.

Lista „nowości” jest dość specyficzna, jednak warto zwrócić uwagę na usprawnioną pozycję 4A Games. Metro Exodus otrzyma wiele ulepszeń, które pozytywnie wpłyną na rozgrywkę, i zapewni masę atrakcji. Ukończenie fabuły zajmuje około 15 godzin, lecz klimatyczny świat wykreowany przez ukraińskie studio warto dalej eksplorować, by poznać jego prawdziwe oblicze.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation 4 PlayStation 5 ps4 ps5 Sony