Iza Łęcka Iza Łęcka 15.06.2021 12:53
Stranger on Paradise: Final Fantasy Origin
1151V

Demo Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin naprawione. Zobaczcie gameplay

Zapowiedź najnowszej pozycji spod rąk utalentowanych deweloperów z Team Ninja spotkała się z mieszanym odbiorem społeczności Final Fantasy. Gracze z PlayStation 5 mogą jednak sprawdzić pozycję - po sporych problemach twórcy informują o możliwości pobierania wersji demonstracyjnej. Sprawdźcie nowe materiały.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin zostało zaprezentowane podczas ostatniego eventu Square Enix, wzbudzając rozmaite reakcje wśród fanów kultowego uniwersum. Produkcja tworzona przez Team Ninja zadebiutuje na konsolach PlayStation, Xboksach oraz PC, jednak Sony zagwarantowało swoim graczom opcję sprawdzenia dema.

Po ogłoszeniu deweloperzy natrafili jednak na szereg kłopotów - fragmentu gry nie dało się uruchomić, co więcej na Square Enix spadła fala krytyki ze strony niektórych entuzjastów serii.

Okazuje się jednak, że wystarczyły niecałe dwa dni, by niedogodność została rozwiązana. Jak możemy przeczytać na oficjalnym koncie Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin wersja demonstracyjna została przygotowana do ogrywania. Kłopoty rozwiązuje patch 1.03.

„Wydaliśmy łatkę (wersja 1.03), która rozwiąże problemy z wersją próbną #StrangerofParadise#FinalFantasy Origin, w którą można grać już teraz”.

Sprawdźcie również najświeższe materiały z dema.

Źródło: Twitter: fforigin

Tagi: E3 Square Enix Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin Stranger on Paradise: Final Fantasy Origin Team Ninja