Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2021 17:35
Xbox chwali się zestawem produkcji
712V

Xbox chwali się zestawem produkcji. Firma podkreśla: „gry zmieniają Twój świat”

Microsoft rozpoczął konkretną kampanię promocyjną nadciągających produkcji. Firma potwierdziła wydanie w 2021 roku kilku mocnych gier AAA, więc opublikowano zwiastun przygotowujący graczy na atrakcje. Bohaterem materiału został Simu Liu.

Już kilka godzin temu wspominaliśmy o kampanii promocyjnej Microsoftu, który chce w sześć miesięcy zapewnić sześć mocnych gier AAA. Teraz korporacja przygotowała zwiastun podkreślający ważny szczegół – „niesamowite produkcje” zostaną wydane w ramach Xbox Game Pass.

Amerykanie zadbali o bardzo zróżnicowany zestaw gier, a dodatkowo zapewnią wszystkie propozycje w ramach abonamentu – to naprawdę znakomita wiadomość dla klientów Microsoftu, którzy wystarczy, że wykupią Xbox Game Pass, to otrzymają dostęp do naprawdę mocnego zestawu tytułów.

Nadal nie otrzymaliśmy daty premiery Halo Infinite (sprawdźcie gameplay z trybu PVP), ale możemy przypuszczać, że historia Master Chiefa będzie dostępna pod koniec roku – aktualnie jedynie nie poznaliśmy gry, który trafi na rynek w grudniu. Musimy oczywiście pamiętać, że korporacja ma jeszcze kilka ciekawych, mniejszych gier i pozycje będą również konkretnym uzupełnieniem zestawu.

Warto zaznaczyć, że głównym bohaterem materiału został Simu Liu, którego zobaczymy w najnowszej opowieści z Marvel Cinematic Universe – „Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings”. Aktor wciela się w protagonistę opowieści.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Xbox Xbox Game Pass xbox one xbox series x|s