Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2021 16:26
Starfield
1472V

Starfield to „symulator Hana Solo”. Nad grą pracuje legendarny kompozytor, a twórcy zapraszają na podróż

Napływają kolejne informacje dotyczące Starfield. Już w zeszłym roku trwały prace nad soundtrackiem do gry i za muzykę odpowiada Inon Zur – to jednak tylko początek pozytywnych informacji, które powinny zainteresować wielu graczy.

Na pierwszą prezentację rozgrywki z najnowszej gry Bethesdy musimy zaczekać, ale najnowsze szczegóły dotyczące Starfield brzmią coraz lepiej. Todd Howard wspomniał już o „szukaniu odpowiedzi”, ale to oczywiście dopiero początek.

W sprawie pozycji wypowiedziała się Ashley Chang (specjalistka do spraw marketingu), która na łamach The Washington Post porównała Starfield do... Przygody Hana Solo:

„Dla mnie Starfield to symulator Hana Solo. Wsiądź do statku, zwiedzaj galaktykę, rób fajne rzeczy”.

Najwidoczniej możemy oczekiwać dużej swobody rozgrywki, która na pewno zostanie odpowiednio wykorzystana przez fanów gatunku. Już poprzednie pozycje Bethesdy zapewniały atrakcje na setki godzin i pewnie nie inaczej będzie w Starfieldzie – choć tutaj będziemy zwiedzać kolejne planety.

Możemy jednocześnie potwierdzić, że Inon Zur zajął się stworzeniem udźwiękowienia produkcji – kompozytor pracował przy takich seriach jak Syberia, Fallout, Dragon Age, Crysis, a ostatnio nawet słyszeliśmy jego utwory w Outriders.

Twórcy przygotowują również fanów na wielką przygodę i zapraszają, by zainteresowani dołączyli do podróży:

Źródło: https://www.washingtonpost.com/video-games/2021/06/13/starfield-bethesda/

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Starfield