Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2021 14:07
PlayStation Studios
2747V

Sony szykuje pokaz PlayStation Showcase? Gry na PS5 i PS4 mają zostać ujawnione już wkrótce

Sony ma szykować się do prezentacji gier na PS5 i PS4. W następnych tygodniach korporacja powinna zaprosić graczy na wydarzenie, podczas którego zobaczymy produkcje przygotowywane przez PlayStation Studios. Informacje zdradził Navtra.

Microsoft wczoraj zaprezentował wiele mocnych gier zmierzających w następnych miesiącach oraz latach na Xboksy Series X|S, Xboksa One i PC. Możemy mieć pewność, że japoński producent będzie chciał odpowiedzieć i stosowny pokaz ma odbyć się wkrótce.

Navtra wspomniał na Reseterze, że jeśli nic się nie zmieniło, to w niedalekiej przyszłości zobaczymy gry zmierzające na PlayStation 5 i PlayStation 4:

„Zakładając, że nic się nie zmieniło: po prostu poczekajcie jeszcze kilka tygodni”.

Na wydarzeniu powinniśmy zobaczyć między innymi Final Fantasy XVI, Horizon Forbidden West, God of War Ragnarok, ale zapewne PlayStation Studios pracuje już nad wieloma nowymi grami, które mogłyby na wydarzeniu zostać przedstawione szerokiej publice.

Warto dodać, że Navtra w ostatnich tygodniach potwierdził powstanie Stranger of Paradise - Final Fantasy Origin, zapowiedział nowe wydanie Death Stranding czy też przewidział cross-generacyjne wydanie Sackboy: Wielka Przygoda i Spider-Man: Miles Morales.

Już wcześniej pojawiły się plotki, według których Sony w lipcu ma zaprezentować swoje nowe gry, ale wciąż brakuje nam konkretów.

Źródło: https://wccftech.com/sony-playstation-showcase-summer-weeks/

Tagi: PlayStation 4 PlayStation 5 ps4 ps5 Sony