Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.06.2021 11:50
The Elder Scrolls Online od jutra upiększone na PS5 i XSX. Zwiastun prezentuje wydanie Console Enhanced
681V

The Elder Scrolls Online od jutra upiększone na PS5 i XSX. Zwiastun prezentuje wydanie Console Enhanced

Trochę dłużej musimy poczekać na udoskonalone graficznie wydanie The Elder Scrolls Online. Nasza cierpliwość zostanie wynagrodzona już jutro.

Dokładnie 15 czerwca zostanie udostępnione The Elder Scrolls Online: Console Enhanced. To udoskonalone wizualnie wydanie gry dorobiło się trailera, który czeka na was poniżej.

The Elder Scrolls Online: Console Enhanced zapewnia na PS5 i XSX/XSS przede wszystkim tryb animacji 60 fps, gdy włączymy moduł Performance. Oprócz tego ulepszono też promień rysowania obiektów, który według Bethesdy został powiększono prawie dwukrotnie względem PS4 i XOne. Deweloperzy mówią również o ładniejszych teksturach, poprawionym antyaliasingu i udoskonalonych efektach świetlnych Ambient Occlusion. Na PS5 i XSX dostajemy też cienie odpowiadające ustawieniom Ultra na komputerach osobistych. W porównaniu z wydaniem gry na PS4 i XOne o połowę skrócono wszystkie loadingi, występujące w The Elder Scrolls Online. Niestety Bethesda nie wspomina, w jakiej rozdzielczości działa gra na PS5 i XSX.

Co ważne - dla osób, które posiadają już The Elder Scrolls Online aktualizacja Console Enhanced zostanie jutro udostępniona za darmo.

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios