The Elder Scrolls Online od jutra upiększone na PS5 i XSX. Zwiastun prezentuje wydanie Console Enhanced

Gry
838V
The Elder Scrolls Online od jutra upiększone na PS5 i XSX. Zwiastun prezentuje wydanie Console Enhanced
Bartosz Dawidowski | 14.06.2021, 11:50

Trochę dłużej musimy poczekać na udoskonalone graficznie wydanie The Elder Scrolls Online. Nasza cierpliwość zostanie wynagrodzona już jutro.

Dokładnie 15 czerwca zostanie udostępnione The Elder Scrolls Online: Console Enhanced. To udoskonalone wizualnie wydanie gry dorobiło się trailera, który czeka na was poniżej.

The Elder Scrolls Online: Console Enhanced zapewnia na PS5 i XSX/XSS przede wszystkim tryb animacji 60 fps, gdy włączymy moduł Performance. Oprócz tego ulepszono też promień rysowania obiektów, który według Bethesdy został powiększono prawie dwukrotnie względem PS4 i XOne. Deweloperzy mówią również o ładniejszych teksturach, poprawionym antyaliasingu i udoskonalonych efektach świetlnych Ambient Occlusion. Na PS5 i XSX dostajemy też cienie odpowiadające ustawieniom Ultra na komputerach osobistych. W porównaniu z wydaniem gry na PS4 i XOne o połowę skrócono wszystkie loadingi, występujące w The Elder Scrolls Online. Niestety Bethesda nie wspomina, w jakiej rozdzielczości działa gra na PS5 i XSX.

Co ważne - dla osób, które posiadają już The Elder Scrolls Online aktualizacja Console Enhanced zostanie jutro udostępniona za darmo.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Elder Scrolls Online.

Źródło: własne

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper