Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.06.2021 09:33
Lemnis Gate w akcji na PS5. "Strzelanka dla graczy myślących", która trafi do Xbox Game Pass
809V

Lemnis Gate w akcji na PS5. "Strzelanka dla graczy myślących", która trafi do Xbox Game Pass

Lemnis Gate będzie jedną z ciekawszych produkcji w kategorii strzelanin w tym roku. Sprawdźmy, jak w tytule działa cechowana taktycznie mechanika zabawy.

Lemnis Gate, które zmierza do Xbox Game Pass (a przy okazji również na PS5, PC i PS4) dorobiło się długiego pokazu gameplayu, przygotowanego przez PlayStation Access, czyli oficjalny, youtubowy kanał Sony.

"To strzelanka dla graczy myślących" - stwierdza zespół PlayStation Access, opisując gameplay z Lemnis Gate. By odnieść sukces na tych arenach bitewnych należy cały czas w umiejętny sposób manipulować anomaliami czasoprzestrzennymi. Gracze korzysta z pętli czasowych w trakcie nacechowanych taktycznymi smaczkami map.

Jak to wygląda w akcji możecie podejrzeć poniżej. Gameplay prezentowany przez PlayStation Access pochodzi z misji tutorialowej. Do dyspozycji mamy też nowy trailer, który promuje możliwość składania zamówień przedpremierowych. W Lemnis Gate zagramy już 3 sierpnia 2021 r. Do premiery dojdzie równocześnie na PS5, PS4, XOne, XSX i PC. Tytul ma być od dnia premiery dostępny w Xbox Game Pass.

 

Tagi: Frontier Laundry Lemnis Gate Ratloop Games Canada