Slime Rancher 2 zapowiedziany! Kontynuacja gry od Monomi Park od premiery w Xbox Game Pass

News
1331V
Slime Rancher 2 zapowiedziany! Kontynuacja gry od Monomi Park od premiery w Xbox Game Pass
Kajetan Węsierski | 13.06.2021, 19:58

Na konferencji Xboksa nie mogło zabraknąć także kontynuacji nieco mniejszych gier i tak jest w przypadku sequela opus magnum Monomi Park!

Podczas trwającego obecnie Xbox & Bethesda Games Showcase oprócz nowych i dużych tytułów, pojawiają się także te nieco mniejsze oraz ich kontynuacje. Można śmiało założyć, że nie brakuje niczego, a każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie pośród wielu kategorii.

Jednym z tytułów, które na pewno trafi do konkretnej niszy jest Slime Rancher 2 - kontynuacja ciepło przyjętego Slime Rancher od Monomi Park z 2017 roku. I choć podczas prezentacji nie dostaliśmy zbyt wielu konkretnych informacji, a cały zwiastun mocno nawiązywał klimatem do pierwszej odsłony, to fani prawdopodobnie będą zadowoleni.

Z pozytywnych informacji już teraz możemy przekazać, że gra zadebiutuje w 2022 roku (choć z drugiej strony musimy uzbroić się w sporo cierpliwości), a przy tym pojawi się w dniu premiery w bibliotece Xbox Game Pass. To kolejny ciekawy tytuł, który zasili długą listę pozycji dostępnych w usłudze. Zdecydowanie warto czekać i wypatrywać nowych informacji! Zamierzacie zagrać?

Źródło: własne

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper