Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2021 19:39
Halo Infinite na Xbox & Bethesda Games Showcase!
1616V

Halo Infinite wychodzi z cienia. Microsoft prezentuje kolejną przygodę Master Chiefa

343 Industries otrzymało dodatkowy rok na dopracowanie gry, na którą czeka wielu fanów marki Xbox. Master Chief powraca i jeszcze w tym roku zadebiutuje na trzech platformach. Sprawdźcie najnowszy materiał z Halo Infinite.

Microsoft bardzo liczył na Halo Infinite. Tytuł miał zadebiutować razem z Xboksami Series X|S i choć pozycja będzie dostępna również na Xboksach One i PC, to jednak 343 Industries miało zapewnić wizytówkę nowej generacji. Jak wiemy – deweloperzy zawiedli, Phil Spencer przeprosił społeczność i studio otrzymało dodatkowy rok na dopracowanie oraz rozbudowanie gry.

W międzyczasie sporo zmieniło się w samym zespole – Joseph Staten (weteran marki) przejął stery nad projektem i według plotek: to jego decyzje mają naprostować strzelankę i zapewnić oczekiwaną jakość. Jednocześnie nawet autorzy serii Gears of War przyłączyli się do 343 Industries, by pomóc doprowadzić na rynek wielki shooter.

Halo Infinite na Xbox & Bethesda Games Showcase!

Halo Infinite od dnia premiery będzie dostępny w Xbox Game Pass. 

Nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery, ale otrzymaliśmy przyjemny, fabularny zwiastun oraz mogliśmy spojrzeć na pierwsze ujęcia z trybu sieciowego. Najnowsza produkcja 343 Industries zadziała na Xboksach Series X|S w 120 klatkach na sekundę.

Microsoft potwierdził – nie będzie podziału i cała zawartość (kampania, tryb sieciowy), zadebiutuje w tym samym czasie. Halo Infinite wskoczy na nasze konsole oraz PC w okresie świątecznym.

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft