Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.06.2021 14:46
Titan Souls za darmo
1115V

Titan Souls za darmo. Devolver Digital rozdaje świetną produkcję

Wczorajszy pokaz Devolver Digital obfitował w kilka bardzo mocnych zapowiedzi, w tym aż dwa pokazy od rodzimego Flying Wild Hog. jak się okazuje mały-wielki wydawca miał w zanadrzu jeszcze jednego asa w rękawie.

Jeśli śledzicie branżę gier niezależnych od co najmniej kilku lat, zapewne mieliście już okazję usłyszeć o jednej z ciekawszych propozycji utrzymanych w stylu kultowego Dark Souls, pod tytułem Titan Souls.

Wtedy dzieło Acid Nerve i Devolver Digital podbiło serca graczy na PC, PS4 oraz PlayStation Vita, gdzie zaoferowało bardzo przyjemną, aczkolwiek szalenie wymagającą rozgrywkę dla pojedynczego gracza. W trakcie zabawy wcielaliśmy się bowiem w młodego wojownika, który musi podróżować po najróżniejszych ruinach w poszukiwaniu tytułowych dusz tytanów.

Te artefakty są esencją wszelkiego życia, ale skarbów strzegą oczywiście ogromniaste potwory, do których dane ciała astralne należały. Pokonanie wszystkich przeciwników i zdobycie wszystkich przedmiotów jest niezwykle trudne, albowiem możemy tu walczyć tylko za pomocą jednego narzędzia jednocześnie - początkowo jest to zwykły łuk z jedną strzałą. Akcja jest tu niezwykle wartka, emocjonująca i na pewno zapada w pamięć. Jeśli jeszcze nie graliście w ten znamienity hicior, musicie to nadrobić, bo do 19:00 do jutra (14 czerwca) Titan Souls dostępne jest za darmo!

Źródło: Steam

Tagi: Acid Nerve Devolver Digital promocje gier Titan Souls za darmo