Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.06.2021 21:54
Werewolves Within nowy zwiastun
616V

Werewolves Within na nowym zwiastunie. Ubisoft prezentuje ciekawą filmową mieszankę komedii i horroru

Podczas trwającego obecnie Ubisoft Forward nie zaprezentowano nam wyłącznie gier - dostaliśmy bowiem także zupełnie nowy trailer nadchodzącego filmu od  francuskiej ekipy.

Słyszeliście kiedyś o grze Werewolves Within? To projekt z 2016 roku, który przeznaczony był na sprzęty związane z wirtualną rzeczywistością. Nie przeszedł większym echem i trafił raczej wyłącznie do pewnej niszy - tam przyjął się naprawdę ciepło. Opowiadał o miasteczku zaatakowanym przez wilkołaka, którym był jeden z graczy. Owego trzeba było wytypować na zasadach znanych z towarzyskiej gry "Mafia".

Jakiś czas temu mogliśmy przeczytać, iż gra otrzyma filmową adaptację! Spotkało się to z dużym zaskoczeniem i choć spodziewano się, iż projekt spali na panewce, Ubisoft całkowicie uciął takie plotki. Podczas trwającego obecnie pokazu zaserwowano nam zupełnie nowy zwiastun projektu, który ma stanowić coś na wzór połączenia konwencji horrorów z czarną komedią.

W filmie będziemy mogli zobaczyć Sama Richardsona, Milanę Vayntrub czy Michaela Chernusa, a za reżyserię odpowie Josh Ruben. Premiera zaplanowana została natomiast na 2 lipca 2021 roku. I jeśli zaczęliście zastanawiać się, czy warto, być może wspomniany materiał wideo przekona Was, aby dać szansę. Rzućcie okiem na nietypową fuzję gatunków w pełnometrażowej pozycji od Ubisoftu!

Tagi: film horror Ubisoft Werewolves Within zwiastun