Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.06.2021 16:30
Xbox Series X mini-lodówka
524V

Xbox nie porzuca planów odnośnie do wydania swojej lodówki! Szef marketingu Microsoftu potwierdza prace

Wygląda na to, że Xbox na poważnie pracuje nad zamianą swojego komicznego pomysłu w prawdziwy produkt - Aaron Greenberg kolejny raz przypomina, że mini-lodówka cały czas powstaje.

Sprawa związana tym, że Xbox Series X wygląda jak lodówka, od początku mnie bawi. Właściwie wszystko zaczęło się od mema, a gdy tylko Snoop Dogg rzeczywiście dostał sprzęt, przecierałem oczy ze zdumienia, że ktoś to wyprodukował. Jeszcze bardziej zszokowany byłem tym, że mini-lodówka w kształcie konsoli nowej generacji od Microsoftu rzeczywiście ma trafić do szerokiej sprzedaży.

Co ciekawe, szef marketingu w Xboksie, Aaron Greenberg, cały czas wspomina o pracach nad urządzeniem. Już w kwietniu potwierdził, że sprawa cały czas posuwa się naprzód. Co jednak zaskakujące, zdaje się, że on wcale nie żartuje. W najnowszym wpisie na swoim koncie, na Twitterze, wspomniał o tym, że "przyszłość nie jest kompletna" bez tego sprzętu:

[...] przyszłość konsoli Xbox nie jest kompletna bez mini-lodówki. Mam nadzieję, że nie zostawimy Was zbyt długo na mrozie. Udostępnimy więcej informacji [na temat urządzenia - przyp. red.], kiedy tylko będziemy mogli!

Trzeba przyznać, że cała ta sytuacja jest naprawdę komiczna. I mocno wpływa na to fakt, że ta lodówka rzeczywiście ma powstać! Świadczy to o naprawdę dużym dystansie do siebie i swojego produktu, ale wielu fanów pokochało obecny sposób marketingu w Xboksie właśnie za to humorystyczne podejście i spory dystans. Jest wśród nas gracz, który skusiłby się na takie urządzenie do kuchni?

Źródło: https://www.thegamer.com/xbox-mini-fridge-still-coming/

Tagi: Aaron Greenberg lodówka Microsoft Xbox XSX