Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2021 18:36
Splinter Cell Netflix
484V

Splinter Cell na Netflix z pierwszymi szczegółami. Twórca Johna Wicka opracuje serial

Netflix właśnie potwierdził kolejną produkcję. Platforma opracowuje historię w uniwersum serii „Splinter Cell” i za projekt będzie odpowiadał autor uniwersum John Wick. Na dobry początek otrzymaliśmy wstępne szczegóły.

Netflix potwierdził opracowanie kolejnej propozycję z Ubisoftem. Streamingowy gigant otrzymał pod swoje skrzydła markę Splinter Cell i opracuje serial animowany. Już wcześniej informowaliśmy o przeciekach dotyczących projektu, a teraz otrzymaliśmy oficjalne szczegóły.

Splinter Cell” to serial animowany, którego pierwszy sezon będzie składał się z ośmiu odcinków. Derek Kolstad wcześniej pracował nad serią „John Wick” i doświadczony twórca został autorem i producentem wykonawczym projektu w świecie Ubisoftu.

Fabuła serialu przedstawi losy byłego komandosa marynarki wojennej USA – Sama Fishera. Zostanie on zwerbowany przez NSA do pracy dla tajemniczego oddziału Third Echelon.

Juguet, dyrektor zarządzający Ubisoft Film & Television, skomentował zapowiedź następującymi słowami:

„Animacja dla dorosłych to jeden z najpotężniejszych sposobów na złożenie hołdu kulturze i społeczności graczy. To naprawdę inspirujące, że możemy współpracować z takimi kreatywnymi talentami jak Adi Shankar i Derek Kolstad, aby na nowo wyobrazić sobie nasze światy dla Netflixa”.

Netflix opracowuje także serial live-action w uniwersum „Assassin's Creed”.

Źródło: https://variety.com/2021/tv/news/far-cry-anime-series-netflix-captain-laserhawk-a-blood-dragon-remix-1234994383/

Tagi: Netflix Netflix Splinter Cell Splinter Cell