Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2021 16:56
Microsoft Flight Simulator
1090V

Microsoft Flight Simulator z premierą na E3? Grę można już zainstalować na Xboksach Series X|S

Microsoft może szykować niespodziankę na E3 2021 związaną z szybką premierą Microsoft Flight Simulator na Xboksach Series X|S. Tytuł jest już w zasadzie gotowy i mając Xbox Game Pass można go zainstalować na konsoli. Korporacja musi jedynie odblokować produkcję.

Microsoft może już w najbliższą niedzielę opublikować zwiastun Microsoft Flight Simulator oraz jednocześnie odblokować produkcję dla klientów Xbox Game Pass. Taki scenariusz może wyglądać zbyt optymistycznie, ale Tom Warren potwierdził, że grę można już zainstalować:

Jest to oczywiście opcja dla klientów Xbox Game Pass, ponieważ Microsoft Flight Simulator będzie dołączony do oferty w dniu premiery, więc najwidoczniej wszystko zmierza w kierunku, by wkrótce kolejni gracze mogli wylecieć w przestworza.

Już w ostatnich dniach informowaliśmy, że deweloperzy Microsoft Flight Simulator przygotowywali się na debiut gry na Xboksach Series X|S. Według wcześniej opublikowanych informacji – samoloty miały trafić na konsole latem.

Na potwierdzenie szczegółów musimy zaczekać, ale pamiętajcie, że konferencja Microsoftu odbędzie się już w najbliższą niedzielę – wcześniej przedstawialiśmy szczegóły.

Źródło: Twitter: tomwarren

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios