Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2021 15:27
Star Wars Jedi Upadły zakon
3023V

Star Wars Jedi: Upadły zakon z darmową aktualizacją do PS5 i XSX|S. Respawn podało szczegóły [Aktualizacja #1]

Electronic Arts nie zajęło się wielką promocją Star Wars Jedi Upadły zakon w wersji na PlayStation 5 i Xboksa Series X|S. Twórcy jednak zakończyli już prace nad nowym wydaniem, wysłali pliki do producentów konsoli wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić najnowsze wydanie świetnej gry.

Bez wielkiej kampanii, promocji i nawet informacji prasowej potwierdzającej szczegóły Star Wars Jedi: Upadły zakon na PlayStation 5 i Xboksa Series X|S. Mimo to next-genowa aktualizacja jest dostępna na serwerach Sony oraz Microsoftu, więc gracze mogą sprawdzić nowe wydanie.

Dobrą informacją jest na pewno fakt, że Star Wars Jedi Upadły zakon otrzymało bezpłatną aktualizacje, więc jeśli wcześniej kupiliście pozycję lub jesteście klientami Xbox Game Pass Ultimate, to możecie sprawdzić ulepszoną produkcję.

Skontaktowaliśmy się z Electronic Arts Polska w tym temacie, ale do czasu opublikowania wiadomości nie otrzymaliśmy jeszcze szczegółów. Możemy jednak oczekiwać, że już wkrótce pojawią się pierwsze porównania, które pokażą różnice w oprawie Star Wars Jedi Upadły zakon.

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zagrać w pozycję Respawn, to teraz nie macie wymówki. To jedna z najlepszych pozycji z uniwersum Gwiezdnych wojen, która zadebiutowała na rynku w ostatnich latach.

Przeczytajcie naszą recenzję Star Wars Jedi: Upadły zakon.

[Aktualizacja #1] 

Respawn podało szczegóły – gra na nowych konsolach otrzymała wyższą rozdzielczość tekstur oraz assetów, tytuł działa także w 4K/HDR, zapewnia lepszą wydajność (60fps) i znacznie skrócone ekrany wczytywania. Na PS5 i XSX możemy także włączyć tryb wydajności (1440p i 60 fps) – na XSS tytuł działa w 1080p i 60 fps.

Źródło: Twitter: Nibellion, Lbabinz

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon