Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2021 20:53
Koch Primetime
1137V

Koch Primetime. Oglądajcie z nami pokaz gier

Koch Media już wczoraj zaskoczyło graczy zapowiadając Prime Matter, ale to dopiero początek dobrych wieści od tego wydawcy. Już dzisiaj możecie uczestniczyć w kolejnej konferencji, podczas której na pewno nie zabraknie ciekawych gier. Zamierzacie oglądać show? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Koch Media przedstawiło wczoraj światu Prime Matter, czyli nową markę wydawniczą. Na naszej stronie możecie przeczytać o wszystkich produkcjach szykowanych przez tę firmę – sprawdźcie podsumowanie z odnośnikami do wiadomości.

To jednak nie koniec ciekawych informacji, ponieważ dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się Koch Primetime, podczas którego otrzymamy kolejne szczegóły dotyczące produkcji zmierzających na rynek.

Już wcześniej Deep Silver wspomniało, że nie możemy liczyć na nowe materiały z między innymi takich IP jak Metro oraz Saints Row, ale Koch Primetime może okazać się ciekawą propozycją na spędzenie wieczoru.

Zamierzacie oglądać prezentację? Zapraszamy do wspólnej zabawy. U nas znajdziecie najważniejsze informacje przedstawione przez Koch Medię.

Tagi: E3 2021 Koch Media Koch Primetime Prime Matter