Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2021 16:48
Metro, Saints Row 5 i kolejne gry nie pojawią się na E3
946V

Metro, Saints Row 5 i kolejne gry nie pojawią się na E3. Deep Silver podaje listę i studzi oczekiwania

Deep Silver nie zamierza patrzeć na komentarze zawiedzionych graczy, więc wydawca przedstawił listę IP, których nie zobaczymy na E3 2021. Na zestawieniu pojawiły się takie serie jak Metro oraz Saints Row.

Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się E3 2021 oraz Summer Game Fest (sprawdźcie listę konferencji) i Koch Media zapowiedziało swoje wydarzenie. Jest to firma-matka od Deep Silver, którego deweloperzy pracują nad kilkoma wielkimi produkcjami i to właśnie z tego powodu firma postanowiła wydać krótkie oświadczenie.

11 czerwca odbędzie się pokaz pozycji Koch Medii, ale na imprezie nie zobaczymy produkcji z następujących IP: Dead Island, Saints Row, Metro oraz TimeSplitters. Gracze nie zobaczą tych produkcji podczas całego E3.

Koch Media ma zapewnić ogłoszenia na swoim pokazie, ale nie możemy liczyć, że zobaczymy nowy TimeSplitters, kolejne Metro, oczekiwane od dawna Saints Row 5 czy też rozwijany od lat Dead Island 2.

Trzeba przyznać, że jest to dobre podejście, ponieważ fani tych marek nie będą niepotrzebnie rozbudzać swoich oczekiwań.

Źródło: Twitter: deepsilver

Tagi: Dead Island Deep Silver Koch Media Metro Saints Row TimeSplitters