Iza Łęcka Iza Łęcka 11.06.2021 10:06
PS5 z Ratchetem
3538V

PS5 z pierwszym oficjalnym zestawem w Polsce. Sony nie zdążyło ujawnić pakietu

Od kilku dni pojawiały się doniesienia dotyczące specjalnego kompletu PS5 z Ratchet & Clank: Rift Apart. Japończycy oficjalnie nie przedstawili pakietów, jednak te zawitały już do oferty polskiego sklepu. Poznajcie zawartość bundle packów.

Sony przyzwyczaiło graczy do przygotowania specjalnych zestawów z PlayStation 4 – przedsiębiorstwo w okresie dużych premier wrzucało na półki sklepowe nowe komplety. Zdarzało się, że japoński producent oferował również konsole i kontrolery z odświeżonym wyglądem, tymczasem jeszcze nie mieliśmy okazji do zakupu PlayStation 5 w oficjalnym bundle packu.

Od kilku dni nieoficjalnie informowano, że Japończycy wykorzystają premierę Ratchet & Clank: Rift Apart, by zapewnić dopakowany zestaw i choć nadal nie otrzymaliśmy oficjalnej prezentacji reklamującej propozycję, RTV Euro AGD oferuje pierwsze komplety z Ratchetem na okładce.

Sieć sklepów zapewnia kilka pakietów - do pudełka dodawane są akcesoria (ładowarka do padów czy następny DualSense) oraz kolejne gry. Trzeba przyznać, że najnowsza produkcja Insomniac Games, która przez naszego recenzenta została określona jako "pierwszy next-genowy system seller PS5" stanowi znakomity dodatek do zestawu z najnowszą konsolą Sony. Deweloperzy dopracowali wiele elementów pozycji, zapewniając płynną, dynamiczną i atrakcyjną rozgrywkę o efektownej oprawie.

PS5 w zestawach

Sprawdźcie zwiastun premierowy Ratchet & Clank: Rift Apart.

Źródło: https://kolekcjonerki.com/promocja/bundle-z-playstation-5-i-gra-ratchet-clank-rift-apart-od-2857-zl-w-rtv-euro-agd/

Tagi: Insomniac Games Ratchet and Clank: Into the Nexus Sony Computer Entertainment Europe