Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2021 16:58
Ratchet i Rivet x Ratchet & Clank: Rift Apart
537V

Ratchet & Clank: Rift Apart na premierowym zwiastunie. PlayStation Polska zachęca do gry

PlayStation Polska opublikowało premierowy zwiastun Ratchet & Clank: Rift Apart i materiał może zachęcić do poznania nowej opowieści. Tytuł dostępny wyłącznie na PS5 jest prezentowany na wielu fragmentach, a dodatkowo możemy posłuchać polskiej wersji językowej.

W swojej recenzji Ratchet & Clank: Rift Apart bardzo wyraźnie podkreśliłem, że najnowsza gra Insomniac Games moim zdaniem jest tytułem, który może zachęcić niezdecydowanych do PlayStation 5. Opowieść zachwyca na wielu frontach, czego najlepszym dowodem jest aktualna średnia ocen – pozycja może pochwalić się nawet wieloma maksymalnymi notami.

Premierowy zwiastun Ratchet & Clank: Rift Apart pokazuje wiele, ale jednocześnie przedstawia wiele świetnie wyglądających scen. Autorzy przedstawiają kilka fabularnych szczegółów, ale jednocześnie pokazują zróżnicowany gameplay.

Jeśli już wyczekujecie na kurierów z pudełkiem Ratchet & Clank: Rift Apart lub czekacie na odblokowanie cyfrowej wersji – nie oglądajcie materiału. Jednak jeśli macie problem i nie wiecie, czy jutro rozpocząć przygodę z Ratchetem – zobaczcie film... I później szukajcie najlepszej oferty na pozycję Sony. Fani gatunku i serii powinni być zachwyceni.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Insomniac Games Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment