Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 29.05.2012 00:21
E3 przyniesie nowy projekt Quantic Dream?
671V

E3 przyniesie nowy projekt Quantic Dream?

Rob Croslley z serwisu Computer and Video Games, podał do informacji publicznej, iż na odbywających się dosłownie za moment targach E3 zobaczymy nową grę od twórców uznanego Fahrenheita i Heavy Rain. Quantic Dream ma pokazać swoje cacuszko na konferencji prasowej Sony.

xxxxx

 

Wedle słów Croslleya, niezwykle skromny David Cage pojawi się na scenie i swoją gadką poprzedzi teaser nowego szpila swojego studia. Wszyscy pewnie chcielibyśmy, aby była nim KARA, co wydaje się być jednak niemożliwe jeżeli pod uwagę weźmiemy wcześniejsze zapewnienia na temat tego, że poruszająca scenka z potrafiącym odczuwać emocje androidem jest wyłącznie technologicznym demem.

 

Raport CVG wskazuje także na to, iż Quantic Dream ma w zanadrzu jeszcze dwa projekty dla Sony, choć niejasne jest to, czy mają ukazać się jeszcze na PlayStation 3, jego sukcserze, tudzież Vicie.

 

4 czerwca (konfa Sony) może być mocarnym doświadczeniem, tak jak i całe E3 2012, które skrywać może kilka niespodzianek i tytułów na pograniczu jawności i spekulacji, takich jak Dead Space 3 i Most Wanted 2. Trzymamy kciuki. 

Tagi: e3 2012 Kara PLAYSTATION 3 Quantic Dream Sony