Final Fantasy VII Remake Intergrade oceniony. Odświeżenie odświeżenia zbiera nawet 10/10 w recenzjach

Gry
2237V
Final Fantasy VII Remake Intergrade oceniony. Odświeżenie odświeżenia zbiera nawet 10/10 w recenzjach
Mateusz Wróbel | 09.06.2021, 18:08

Final Fantasy VII Remake Intergrade doczekał się pierwszych ocen. Jedna z redakcji wręczyła grze najwyższą notę, co tylko potwierdza, że jakość kolejnego odświeżenia stoi na bardzo wysokim poziomie.

Final Fantasy VII Remake Intergrade, będący ulepszoną wersją Final Fantasy VII Remake dostępnej na PlayStation 4, pojawi się na rynku już jutro. Posiadacze PlayStation 5 będą mogli zapoznać się z najnowszym tytułem Square Enix, który zdobywa oceny nawet na poziomie 10/10.

Dalsza część tekstu pod wideo

Krytycy są pozytywnie zaskoczeni wypełnionym po brzegi treścią Midgarem, który prezentuje się zdecydowanie lepiej od tego, którego zwiedzić mogli posiadacze konsol Sony poprzedniej generacji. Redaktor portalu jeuxwideo.com w następujący sposób podsumował swoją opinię:

Final Fantasy VII Remake było już imponujące na PS4, a jest jeszcze bardziej na PS5. Lepsze tekstury, wybór między 4K a 60 FPS, radykalne skrócenie czasu ładowania… Wszystkie te zmiany zapewniają dodatkowy komfort gry, co sprawia, że ​nowa wersja gry  jest obecnie najlepszym sposobem na cieszenie się tytułem. Jeśli chodzi o treść w Intergrade , pozostajemy przed tą samą grą ze znanym już scenariuszem i uniwersum, które dzięki inscenizacji na wysokim poziomie zyskują głębię i emocje.

Obecnie nie opublikowano do sieci wiele recenzji Final Fantasy VII Remake Intergrade, ale te pierwsze jasno informują, że jeśli ktoś nie miał okazji poznać przygody Cloude'a na PS4, powinien zainteresować się od razu odświeżoną wersją tytułu.

  • GameSpot - 10/10
  • Jeuxwideo - 9/10
  • Millenium - 8.5/10
Źródło: Metacritic.com

Komentarze (148)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper