Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.06.2021 13:13
Museum of Other Realities udostępnione za darmo na Steam
334V

Museum of Other Realities udostępnione za darmo na Steam

Jeśli posiadacie gogle VR, to warto zainteresować się aktualną promocją dostępną na Steam, gdzie oferowana jest za darmo chwalona produkcja od studia MOR.

Aż do 21 czerwca możemy przypisać Museum of Other Realities do swojej biblioteki na Steam całkowicie za darmo. Oszczędzamy w ten sposób 72 zł, bo na tyle wyceniana jest normalnie rzeczona produkcja.

Museum of Other Realities to tytuł VR, przeznaczony dla posiadaczy następujących gogli VR: Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift, Windows Mixed Reality.

Produkcja otrzymuje bardzo pozytywne oceny od użytkowników na Steam (ponad 90% graczy pisze pochlebnie o Museum of Other Realities). W tytule zwiedzamy wirtualną ekspozycję. Poniżej czeka na was trochę gameplayu, by przybliżyć wam charakter doświadczeń z tej produkcji, w której możemy podziwiać dzieła takich artystów jak: Danny Bittman, Mez Breeze, Stuart Campbell (Sutu), Liz Edwards, Vladimir Ilic (VRHUMAN), Nick Ladd, Kevin Mack, Micah Milner (Micah404), Matt Schaefer, Rosie Summers, Steve Teeple (Teeps) i John Orion Young (JOY).

Tagi: gratis steam za darmo