Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.06.2021 10:18
Evil Dead: The Game. Po krótkiej zajawce nadciąga pełna demonstracja gameplayu
761V

Evil Dead: The Game. Po krótkiej zajawce nadciąga pełna demonstracja gameplayu

Od dawna nie słyszeliśmy nic o zapowiedzianym już w 2020 roku Evil Dead. Projekt Saber Interactive nie przepadł - jeszcze w tym tygodniu dojdzie do jego wielkiej prezentacji.

Wielu fanów marki kręciło nosem na to, że Evil Dead: The Game to tytuł skupiony na sieciowej rozgrywce kooperacyjnej i w trybach PvP (do dyspozycji będziemy mieć 4 postacie i Demona, ścigającego bohaterów). Niestety osoby oczekujące rozbudowanej kampanii singleplayer będą musiały w tym przypadku obejść się smakiem. Wszystko wskazuje na to, że otrzymamy produkcję podobną do Friday the 13th: The Game.

Trailer Evil Dead: The Game z 2020 roku nie przedstawił zbyt wielu szczegółów gameplayowych. To ma się zmienić już w tym tygodniu. Tytuł zostanie zademonstrowany w pełnej krasie podczas Summer Game Fest: Kickoff Live, które zaplanowane jest na czwartkowy wieczór. Twórcy gry zapowiedzieli, że na wydarzeniu pojawi się materiał wideo z gameplayem. Prawdopodobnie poznamy też termin premiery gry (spodziewamy się jej wydania pod koniec 2021 roku).

Summer Game Fest: Kickoff Live rozpocznie się w czwartek (10 czerwca), o godzinie 20:00. 

Tagi: Boss Team Games evil dead Evil Dead: The Game Saber Interactive