Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2021 20:33
Ratchet & Clank: Rift Apart x Phil Spencer
2467V

Szef marki Xbox gratuluje premiery Ratchet & Clank: Rift Apart. Insomniac Games odpowiedziało

Media z całego świata przedstawiły swoje wrażenia z Ratchet & Clank: Rift Apart. Bardzo wysokie oceny gry dostrzegł Phil Spencer i szef marki Xbox pogratulował Insomniac Games dobrej premiery. Deweloperzy odpowiedzieli.

W piątek odbędzie się premiera Ratchet & Clank: Rift Apart i jest to jedna z ekskluzywnych produkcji debiutujących w tym tygodniu na PS5 i PS4 – wcześniej mogliśmy sprawdzić materiał PlayStation Access, który potwierdził bardzo ekscytujący tydzień dla fanów PlayStation.

Już dzisiaj mogliśmy przedstawić swoje wrażenia z produkcji Insomniac Games i Phil Spencer postanowił pogratulować Tedowi Price'owi, założycielowi i dyrektorowi generalnemu studia. Szef marki Xbox dostrzegł bardzo wysokie noty, jakie zdobywa najnowsza opowieść Ratcheta:

Deweloperzy oczywiście podziękowali za pozytywną wiadomość:

Phil Spencer już w tym tygodniu pochwalił dyrektora kreatywnego God of War, który wziął na siebie krytykę za opóźnienie nowej historii Kratosa. Przedstawiciel Microsoftu kolejny raz pokazuje, że choć pracuje dla konkurencji, to jednak łatwo potrafi dostrzec pozytywny ruchy lub sukcesy zespołów Sony.

Źródło: Twitter: XboxP3, insomniacgames

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment