Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2021 15:40
Resident Evil Village - E3 2021
1379V

Capcom zaprasza graczy na konferencję. Japończycy pokażą 4 gry

Capcom to kolejny wydawca, który chce wykorzystać najbliższe dni, by spotkać się z fanami. Japończycy zapraszają graczy na specjalne wydarzenie i podczas show korporacja przedstawi cztery gry. Firma ujawniła pełną listę tytułów.

Capcom ma za sobą bardzo udane miesiące, ale korporacja szykuje się do kolejnych premier. Japończycy chcą ponownie spotkać się ze swoją społecznością i już 14 czerwca (poniedziałek, 22:30) odbędzie się mała konferencja, podczas której wydawca i producent skupi się na czterech grach:

  • The Great Ace Attorney Chronicles
  • Monster Hunter Stories 2
  • Monster Hunter Rise
  • Resident Evil Village

Dwie pozycje z tego zestawienia już zadebiutowały, ale możemy przypuszczać, że Capcom przygotuje informacje dotyczące nowej zawartości do Monster Hunter Rise. W przypadku Resident Evil Village raczej nie powinniśmy oczekiwać fabularnego DLC, ale może usłyszymy szczegóły dotyczące debiutu Re:Verse. Capcom zdecydował się opóźnić premierę sieciowej pozycji, która zostanie dołączona do Village, ale w niedalekiej przyszłości tytuł ma trafić na rynek.

Monster Hunter Stories 2 i The Great Ace Attorney Chronicles zostaną udostępnione w lipcu, więc możemy oczekiwać nowych materiałów oraz kolejnych szczegółów dotyczących gier.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom E3 2021 Monster Hunter Rise Monster Hunter Stories 2 Resident Evil Village The Great Ace Attorney Chronicles