Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2021 19:09
Resident Evil ReVerse
832V

Resident Evil Re:Verse nie zadebiutuje z Resident Evil Village. Capcom wysyła zaskakujące wiadomości

Ambasadorzy Resident Evil otrzymali niespodziewaną wiadomość dotyczącą premiery Resident Evil Re:Verse. Tytuł najwidoczniej nie zadebiutuje z Resident Evil Village i zostanie zaoferowany graczom w późniejszym terminie.

Resident Evil Village zadebiutuje już na początku przyszłego miesiąca i choć dotychczas Capcom informował o podwójnej premierze z Resident Evil Re:Verse, to najwidoczniej sieciowe pojedynki zostaną udostępnione dopiero latem.

Ambasadorzy Resident Evil otrzymują właśnie wiadomości, które potwierdzają, że serwery Resident Evil Re:Verse zostaną udostępnione w późniejszym terminie. Capcom nie potwierdza konkretów, ale gra zostanie zaoferowana fanom w następnych miesiącach.

Bardzo możliwe, że Capcom chce wykorzystać dodatkowy czas, by poprawić jakość Resident Evil Re:Verse lub deweloperzy próbują opanować serwery – jak wiadomo w trakcie testów pojawiły się duże niedogodności z infrastrukturą.

W połowie miesiąca Mateusz przedstawił swoje wrażenia z Resident Evil Re:Verse – zapoznajcie się z jego tekstem. Zachęcam także do przeczytania opinii Rogera o dużym fragmencie Resident Evil Village.

Źródło: Twitter:RE8countdown

Tagi: Capcom Resident Evil Village