Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2021 15:10
Conan Exiles - Xbox Series X|S
739V

Conan Exiles wykorzystuje moc Xboksów Series X|S. Twórcy pokazują ulepszenia

Funcom dba o posiadaczy Xboksów Series X|S i deweloperzy zaprezentowali zwiastun przedstawiający szereg ulepszeń w Conan Exiles, z których będą mogli skorzystać posiadacze najnowszego sprzętu Microsoftu. Sprawdźcie zwiastun.

Conan Exiles trafiło na rynek w 2018 roku, ale produkcja jest wciąż rozbudowywana przez deweloperów. Gracze mogą zapoznawać się z nowymi rozszerzeniami, które w ciekawy sposób wpływają na zabawę i sprawiają, że tytuł wciąż cieszy się wysokim zainteresowaniem.

Produkcja studia Funcom jest również dostępna w Xbox Game Pass i twórcy najwidoczniej chcą odpowiednio zadbać o graczy z Xboksów Series X|S – zespół zaprezentował zwiastun potwierdzający szereg ulepszeń graficznych, na które w głównej mierze mogą liczyć posiadacze Xboksów Series X.

Twórcy musieli spędzić sporo czasu, by odświeżyć pozycję – porównanie w dobry sposób pokazuje, że Conan Exiles wygląda znacznie lepiej na Xboksie Series X względem edycji przygotowanej na Xboksa One. Studio wykorzystało potencjał platformy, co na pewno jest świetne dla fanów tego IP.

Warto przypomnieć, że Conan Exiles od połowy zeszłego roku utraciło rozgrywkę offline, a deweloperzy opracowują już produkcję w uniwersum Diuny.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Conan Exiles Deep Silver Funcom Xbox xbox series x|s