Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.06.2021 12:09
Wikingowie: Walhalla na pierwszym materiale wideo. Netflix pokazuje tworzenie wyczekiwanego serialu
1188V

Wikingowie: Walhalla na pierwszym materiale wideo. Netflix pokazuje tworzenie wyczekiwanego serialu

O tym, że Netflix tworzy spin-off serialu "Wikingowie" wiemy już od 2019 roku. Wreszcie pojawiły się pierwsze konkretne materiały wideo z tej wyczekiwanej produkcji. 

Netflix udostępnił pierwsze materiały wideo z "Wikingów: Walhalli". To materiał zakulisowy, pokazujący jak prowadzone są zdjęcia batalistycznych scen do nowego serialu.

Wiemy już, że akcja "Wikingów: Walhalli" rozgrywa się na początku XI wieku - około 100 lat po zakończeniu głównej serii. Tym razem przyjrzymy się przygodom kolejnych słynnych postaci, wywodzących się z mroźnej północy. W serialu pojawi się m.in. Kanut Wielki, Olaf Haraldson, Leif Erikson i Freydis Eriksdotter. Wiemy już, że w serialu zobaczymy takich aktorów jak Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter czy Bradley Freegard.

Za produkcję serialu odpowiada studio MGM Televusion a reżyserem i głównym producentem został Jeb Stuart, który ma na koncie opracowanie scenariusza do kultowej "Szklanej Pułapki". Niestety Netflix nie przedstawił jeszcze terminu premiery dla "Walhalli". Spodziewamy się, że dojdzie do niej pod koniec 2021 r. Pierwsze informacje o spin-offie pojawiały się już w 2019 r.

Źródło: https://collider.com/vikings-valhalla-video-netflix/

Tagi: Netflix serial valhalla viking walhalla wikingowie