Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.06.2021 11:29
Loopmancer to cyberpunkowa przygoda z Chin. Pierwszy gameplayowy zwiastun robi wrażenie
1383V

Loopmancer to cyberpunkowa przygoda z Chin. Pierwszy gameplayowy zwiastun robi wrażenie

Na horyzoncie pojawiła się kolejna ciekawa produkcja, którą warto się zainteresować. Chodzi o Loopmancera, tytuł utrzymany w klimatach cyberpunkowych.

Loopmancer doczekał się pierwszego trailera. To dobry czas, by napisać więcej o tej produkcji utrzymanej w klimatach cyberpunkowych, która opisywana jest jako fuzja gry akcji/platformówki 2,5D z elementami roguelike'a.

W tytule tworzonym przez debiutujące studio eBrain z Chin wcielamy się w cybernetycznego bohatera, którego świadomość przenoszona jest do kolejnych ciał-klonów po śmierci. W trakcie przygody odwiedzimy 7 różnych etapów wykonanych w Unreal Engine 4 i powalczymy z ponad 30 typami przeciwników. Ważną częścią gameplayu w Loopmancerze będzie ekwipunek: w grze odblokujemy ponad 100 sztuk broni i wspomagać się będziemy wieloma cyberukładami wzmacniającymi/implantami oraz technicznymi gadżetami.

Zwiastun prezentuje się bardzo efektownie. Niestety deweloperzy nie podali jeszcze nawet przybliżonego terminu premiery. Gra pojawi się na PC (Steam), PS4, PS5, XSX, XOne i Switch.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/06/3d-horizontal-roguelite-action-game-loopmancer-announced-for-consoles-pc

Tagi: chiny loopmancer