Iza Łęcka Iza Łęcka 08.06.2021 10:38
Rick w Fortnite
947V

Rick i Superman w Fortnite. Epic Games zaprezentowało nowości

Twórcy Fortnite ponownie czerpią ze znanych IP, dodając kolejne elementy do produkcji Battle Royale. W siódmym sezonie drugiego rozdziału pojawi się między innymi ekscentryczny Rick oraz Superman. Zobaczcie zwiastuny.

W czerwcu widzowie będą mogli zapoznać się z najświeższymi przygodami „Ricka i Morty'ego”, co zbiega się w czasie z nowym wydarzeniem na serwerach Epic Games i stanowi znakomitą okazję do promocji specyficznego serialu animowanego. Śmiałkowie starć Battle Royale będą musieli zmierzyć się z wielką Inwazją, podczas której do walki stanie między innymi Rick.

W najnowszym sezonie rozgrywek na graczy czeka szereg atrakcji nie z tego świata: pojawią się obcy, statki kosmiczne i zbiór nowych broni. Co ciekawe, w gronie nowych postaci nie mogło zabraknąć Supermana, który będzie bronił wyspy. Superbohater DC jest kolejnym znanym protagonistą, w którego wcielą się gracze podczas intensywnych zmagań.

Warto zwrócić uwagę, że to nie pierwszy występ postaci znanej z produkcji animowanej przeznaczonej dla dorosłych. Kilka tygodni temu informowaliśmy o pojawieniu się PickeRicka w Rainbow Six Siege. Dodany do Fortnite'a Rick nie został w ogóle zmieniony, jak miało to miejsce w przypadku innych bohaterów, i wyróżnia się charakterystyczną wyglądem dobrze znanym z serialu. W grze pojawi się również specjalny sprzęt, który pozwoli przechwycić między innymi samochód i efektownie pozbyć się przeciwników.

Tak prezentują się zmiany na mapie:

Poniżej znajdziecie materiały prezentujące nowości z następnego sezonu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software Rick i Morty Superman