Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2021 19:49
Rick and Morty w Rainbow Six Siege
1655V

Rick and Morty w Rainbow Six Siege. Pickle Rick w grze Ubisoftu

Ubisoft przypomina graczom o jednym z najciekawszych odcinków serialu „Rick and Morty” – w Rainbow Six Siege pojawi się Ogórek Rick. Twórcy strzelanki przygotowali strój, który powinien spodobać się fanom animacji.

W ostatnich dniach zobaczyliśmy zwiastun piątego sezonu „Rick and Morty”, a jednocześnie potwierdzono datę premiery historii. Fani serii mogą jednak szykować się na kolejne atrakcje, ponieważ Ubisoft nawiązał współpracę z Adult Swim, na mocy której Pickle Rick pojawi się w strzelance.

Deweloperzy wykorzystują świetny odcinek, by przygotować strój dla Smoke'a. Specjalny skin zgarnął także Sledge, ale trzeba przyznać, że znacznie ciekawszą propozycję otrzyma James Porter. Brytyjski Operator jest dostępny w grze od samego początku, co pewnie było istotne w wyborze postaci, która będzie mogła przebrać się za Ricka.

Na pewno warto wspomnieć, że Rainbow Six Siege wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem i Ubisoft Polska już wkrótce zaprosi graczy na kolejne Rainbow Six Polish Masters – dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy teaser. Firma inwestuje duże pieniądze, by systematycznie zapewniać społeczności wielkie atrakcje.

Źródło: Twitter: Rainbow6PL

Tagi: tom clancy's rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal