Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2021 20:27
Harry Potter, ekipa Batmana i przeciwnicy Supermana nie pojawią się na E3
1170V

Harry Potter, ekipa Batmana i przeciwnicy Supermana nie pojawią się na E3. Warner Bros. stawia na jeden tytuł

Warner Bros. nie zaprezentuje na E3 oczekiwanych produkcji. Wydawca skupi się wyłącznie na najbliższej propozycji, co może znaczyć, że między innymi Hogwarts Legacy potrzebuje znacznie więcej czasu. Firma szykuje się do pokazu jednej gry.

Wewnętrzne studia Warner Bros. pracują nad kilkoma wielkimi produkcjami, jednak premiery Hogwarts Legacy i Gotham Knights zostały już opóźnione, a jak wiadomo Suicide Squad: Kill the Justice League ma zadebiutować najwcześniej w przyszłym roku.

Wydawca najwidoczniej nie zamierza promować tytułów z 2022 roku, ponieważ Warner Bros. nie zaprezentuje oczekiwanych gier. Rzecznik prasowy potwierdził redakcji TechRadar, że korporacja pokaże wyłącznie Back 4 Blood w tym wypadku możemy oczekiwać przedstawienia trybu PvP, który dotychczas nawet nie został ujawniony. Autorzy Left 4 Dead aktualnie skupiali się na promocji rozgrywki PvE.

Bardzo możliwe, że Hogwarts Legacy i Gotham Knights nie trafią na rynek w pierwszych miesiącach 2022 roku. Jeśli sytuacja zostanie potwierdzona, to Suicide Squad: Kill the Justice League może nawet zostać przerzucony na 2023 roku – w końcu wydawca może nie wrzucić na rynek trzech dużych pozycji AAA w krótkim czasie.

Źródło: https://www.techradar.com/uk/news/dont-expect-hogwarts-legacy-or-gotham-knights-at-e3-2021

Tagi: E3 2021 Gotham Knights Hogwarts Legacy Suicide Squad: Kill the Justice League Summer Game Fest