Suicide Squad: Kill the Justice League na zwiastunie. Zobaczcie nową grę Rocksteady Studios

Gry
5182V
Suicide Squad: Kill the Justice League na zwiastunie. Zobaczcie nową grę Rocksteady Studios
Wojciech Gruszczyk | 23.08.2020, 02:14

Od lat czekaliśmy na nową produkcję twórców serii Batman Arkham. Rocksteady Studios w końcu zaprezentowało grę i dzisiaj możemy powitać Suicide Squad: Kill the Justice League. Tytuł zmierza na PlayStation 5, Xboksa Series X i PC.

Rocksteady Studios to londyński zespół, który od 2009 do 2015 roku zachwycał świat kolejnymi przygodami Batmana. To właśnie to studio udowodniło, że można stworzyć wysokobudżetową produkcję w świecie superbohaterów DC, która będzie prezentować najwyższy poziom i pozwoli nam poznać niezapomniane historie. Od pięciu lat czekaliśmy na pokaz nowej gry tego studia – w międzyczasie pojawiały się plotki o grze w świecie Supermana, później o nowym Batmanie, a ostatecznie zagramy w Suicide Squad: Kill the Justice League. Czy to może się udać?

Dalsza część tekstu pod wideo

Harley Quinn, Captain Boomerang, Deadshot i King Shark pojawili się na DC FanDome, by przedstawić oczekiwaną produkcję, ale na takie atrakcje przyjdzie nam zaczekać do 2022 roku. Tytuł oczywiście zmierza na PlayStation 5, Xboksa Series X i PC.

Suicide Squad: Kill the Justice League na zwiastunie. Zobaczcie nową grę Rocksteady Studios

Warner Bros. potwierdza, że Rocksteady Studios przygotowuje nowy gatunek określony jako: „action-adventure shooter”, w którym gracze wcielą się w najbardziej niebezpiecznych złoczyńców w uniwersum DC. To właśnie oni zostali zmuszeni do współpracy, by wykonać wymagającą misję: zabić Ligę Sprawiedliwości. Na pierwszym zwiastunie widzimy Supermana, który jednak nie przypomina miłego gościa.

Sefton Hill (dyrektor kreatywny produkcji) potwierdził, że Suicide Squad: Kill the Justice League to „unikalna nowa marka”, więc możemy oczekiwać rozwijania projektu przez kolejne części... Jednak trzeba mieć świadomość, że to bardzo odległe plany.

Wydarzenia z Suicide Squad: Kill the Justice League zaprowadzą graczy do Metropolis, który ma zachwycać szczegółami oraz wielkością – zainteresowani otrzymają dostęp do otwartego świata. Pod względem rozgrywki deweloperzy zapewnią założenia bardzo zbliżone do Marvel's Avengers – tutaj także otrzymamy możliwość poznania gry w pojedynkę, ale zawsze obok będzie biegać trójka postaci kierowanych przez sztuczną inteligencję. Cała produkcja ma oferować połączone doświadczenie – single-player + multiplayer, bo zawsze do zabawy mogą dołączyć nasi znajomi.

Suicide Squad: Kill the Justice League jest „kontynuacją Batman Arkham” – Rocksteady Studios zaproponuje pojedynki znane z między innymi Batman Arkham Knight, ale całość zostanie ubarwiona przez strzelanie.

Źródło: własne

Komentarze (121)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper