Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2021 09:50
Ratchet w Ratchet & Clank Rift Apart
1706V

Ratchet & Clank Rift Apart zaoferuje nawet tryb z 60 fps i ray tracingiem. Zobaczcie pokazówkę

Insomniac Games nie marnuje czasu i deweloperzy Ratchet & Clank Rift Apart przedstawili kolejne szczegóły dotyczące nadciągającej produkcji. W najnowszej przygodzie pojawi się dodatkowy tryb graficzny, który połączy 60 klatek na sekundę z ray tracingiem.

Już w zeszłym tygodniu miałem okazję wspomnieć o zabawie w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę w Ratchet & Clank Rift Apart. Insomniac Games nie zmarnowało ostatnich tygodni i deweloperzy zapewnili również tryb graficzny, który łączy oczekiwaną płynność z ray tracingiem:

W takiej sytuacji nie otrzymamy rozdzielczości na poziomie 4K, ale Ratchet & Clank: Rift Apart to kolejna pozycja, która pozwoli graczom wybrać, jakich atrakcji chcą oni doświadczyć.

Odnoszę wrażenie, że w Ratchet & Clank Rift Apart najważniejsza i tak jest płynność, ale jak widać zainteresowani będą mogli również wybrać dodatkowe przyjemności – wysoką rozdzielczość lub ray tracing.

Należy dodać, że wspomniany tryb (60 fps + RT) będzie dostępny dopiero po pobraniu łatki premierowej. Na szczęście możecie mieć pewność, że pliki już wylądowały na serwerach Sony Ratchet & Clank Rift Apart jest gotowy, by zachwycać kolejnych graczy.

Zamierzacie grać od premiery?

Źródło: Twitter: insomniacgames

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment