The Division BattleCat kolejną produkcją Ubisoftu? Wyciekły materiały

Plotka
1241V
The Division BattleCat kolejną produkcją Ubisoftu? Wyciekły materiały
Wojciech Gruszczyk | 07.06.2021, 09:25

Ubisoft może na tegorocznym E3 przedstawić kolejną produkcję. Francuska korporacja podobno rozwija markę The Division i chce w następnych dniach przedstawić „The Division BattleCat”, którego koncepcja może zaskoczyć niektórych graczy.

Ubisoft zapowiedział wielki rozwój marki The Division – obok dodatków do wydanego The Division 2 oraz mobilnego The Division, powstaje już The Division Heartland, który będzie darmową wersją uznanej strzelanki. Ujawniony tytuł ma skupić się na rozgrywce PvE.

Francuska korporacja może jednak zaskoczyć zapowiadając również The Division BattleCat – choć nie wiemy, czy jest to ostateczna nazwa, to produkcja ma tym razem zaoferować rozgrywkę PvP, która będzie łączyć elementy trzech IP: Splinter Cell, The Division i Ghost Recon Breakpoint.

Na Twitterze (Zer0Bytes_) pojawiły się pierwsze materiały, które prawdopodobnie pochodzą z prezentacji lub są to ekrany wczytywania. Widzimy na nich postacie ze wspomnianych marek, ale znacznie ciekawiej wygląda grafika ze streszczeniem trybów.

W Eskarcie dwie drużyny (atakująca i broniąca) będą walczyć o dostarczenie na miejsce maszyny nazwanej „Paczka” – rozgrywka będzie opierać się na punktach kontrolnych i dostawie do ostatecznej strefy. Identyczną propozycję proponuje Overwatch. Natomiast w Ringleaderze gracze będą zbierać pierścienie z poległych wrogów, a następnie otrzymają możliwość wrzucenia do banku swoich zasobów – muszą jedynie przetrwać przez 30 sekund.

Nie możemy mieć pewności, że faktycznie taki tytuł powstaje, ale warto podkreślić, że The Division Heartland skupia się na rozgrywce PvE, więc może faktycznie powstaje druga pozycja (również free-2-play?), która jednak zaoferuje zmagania PvP?

Testy The Division BattleCat mają trwać od stycznia. Warto dodać, że Ubisoft zapowiedział już „niespodzianki” na swoją konferencję podczas E3 2021.

Źródło: https://gamerant.com/the-division-splinter-cell-battlecat-crossover/

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper