Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2021 18:28
Ubisoft na E3 2021 - Ubisoft Forward
1210V

Ubisoft na E3 z „niespodziankami”. Firma potwierdza gry prezentowane na wydarzeniu

Ubisoft zaprasza wszystkich graczy na Ubisoft Forward. Na wydarzeniu nie zabraknie wcześniej zapowiedzianych produkcji, ale gracze mogą także liczyć na kilka niespodzianek. Poznajcie gry ujawnione przez francuską korporację.

12 czerwca o 21:00 rozpocznie się Ubisoft Forward, podczas którego zobaczymy produkcje przygotowywane przez deweloperów francuskiej korporacji. Firma szykuje „kilka niespodzianek”:

„Główny program rozpocznie się o godz. 21:00, a w nim znajdą się ważne ogłoszenia, aktualizacje niektórych bieżących tytułów i kilka niespodzianek, których naprawdę nie warto przegapić. ”

Na pokazie zobaczymy Rainbow Six Quarantine – Ubisoft potwierdza prezentację zwiastuna oraz rozgrywki, ale pewnie poznamy także datę premiery. W końcu tytuł ma trafić na rynek w następnych miesiącach.

Z pewniaków otrzymamy także pokaz Far Cry 6 oraz Riders Republic, a dodatkowo poznamy aktualizacje dotyczące Assassin’s Creed Valhalla i Rainbow Six Siege. Studio nie zapomina o projektach Ubisoft Film & Television, więc poznamy nowe informacje dotyczące Mythic Quest i Werewolves Within.

Warto jeszcze dodać, że o godzinie 20:00 rozpocznie się pre-show, podczas którego zostaną przedstawione nowości dotyczące For Honor, Trackmanii, The Crew 2, Brawlhalli, Watch Dogs: Legion oraz „innych tytułów” Ubisoftu.

Sprawdźcie pełną listę wydarzeń na E3 2021 i Summer Game Fest.

Źródło: https://www.ubisoft.com/pl-pl/forward

Tagi: Far Cry 6 Rainbow Six Quarantine Riders Republic Ubisoft Ubisoft Forward