Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2021 07:00
Kena Bridge of Spirits
1212V

Sony promuje wydane i nowe gry zmierzające na PS5 i PS4. Japończycy pokazują małe perełki

Sony nie przestaje promować nowych gier zmierzających na PS5 i PS4. Firma przygotowała zwiastun, który pokazuje już wydane tytuły oraz nadciągające pozycje. Na materiale zobaczycie mniejsze, ale warte uwagi produkcje.

Sony od początku aktualnej generacji bardzo mocno stawia na małe perełki od niezależnych deweloperów, ponieważ to właśnie takie propozycje mają rozbudowywać katalog PlayStation 5 oraz PlayStation 4 oferując graczom niezapomniane przygody. Japończycy często płacą za ekskluzywność gier lub nawet wrzucają je do abonamentu PlayStation Plus.

Bugsnax i Oddworld: Soulstorm trafiły do usługi japońskiej korporacji już w dniach premier, co zostało bardzo pozytywnie odebrane przez wielu graczy.

Japończycy przypominają także o przygodach, które dopiero zadebiutują – Sifu oraz Kena: Bridge of Spirits wyglądają naprawdę solidnie, a Jett: The Far Shore i Nour: Play With Your Food mogą okazać się dobrym uzupełnieniem cyfrowych kolekcji.

Można odnieść wrażenie, że w 2021 roku właśnie takie małe tytuły mogą okazać się bardzo cenne dla Sony – jak wiadomo premiery wielu dużych tytułów AAA zostało przełożonych i opowieści zadebiutują na rynku dopiero w przyszłym roku, więc wielu graczy może zainteresować się między innymi Keną.

Warto przypomnieć, że na PlayStation Store znajdziecie ogromną promocję, a dodatkowo możecie za darmo pobrać kolejną grę w ramach oferty PS Plus.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 PlayStation 5 ps4 PS5 Sony